Kurumsal

Ferdi Yapı 1989 yılında kurulmuştur. İnşaat, Gayrimenkul, Yapı Marketalanlarında faaliyet gösteren şirketimizde  “Eşsiz ve Kaliteli Hizmet Müşteriyi Mutlu Eder” anlayışıyla “En İyiyi” Hedefliyoruz…

Ferdi Yapı müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği sürdürülebilir dönüşüm için; çalışanlarını, çözüm ortaklarını, tedarikçilerini sürekli yenilikçi teknolojilerle desteklemektedir.

Ana felsefemiz, “Güvene Dayanan Kaliteli Memnuniyet”. Bu felsefemizden asla taviz vermeyeceğiz.

Hedefimiz, yaptığımız işin en iyisini yapmak, bu yolculukta ulusal ve küresel ölçekte ülkemize değer katan bir marka oluşturmak.

Vizyonumuz

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, inşaat sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.